+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË RRUGËN C

€ 350.00 / muaj
 • ID: 59898
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Rruga C
 • Sipërfaqe: 93 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën c, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne lagjen Kodrina, ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhen per vetura e cila perfshihet ne çmim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |