+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË MATIN 1

€ 350.00 / muaj
 • ID: 85558
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 110 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Matin 1 me kushte shumë të mira banimi, banesa gjendet te super viva 1, ka një sipërfaqe 110m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

 

Renditja: Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |