+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË MATIN 1

€ 250.00 / muaj
  • ID: 23257
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 65 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë(zyre) 2+1 në lagjen Mati 1. Banesa ndodhet ne Rr.Muharrem Fejza, ne kompleksin e banesave Chelsea Point, ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e përdhese, posedon terrace me pamje nga kopshti i baneses dhe garazhe nentokesore, leshohet e pa mobiluar e cila mund te shfrytezohet edhe si zyre.

Renditja: Sallon | kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |