+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

KATË SHTËPIE 1+1 NË KALABRI(EMSHIR)

€ 250.00 / muaj
  • ID: 78478
  • Prona: Shtëpi
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Kalabria (Emshir)
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Katë Shtëpie 1+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Shtëpia gjendet afër kolegjit UBT, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |