+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 120M2 NË RRUGËN C

€ 168,000.00
  • ID: 76470
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga C
  • Sipërfaqe: 120 m²
  • Banjo: 2
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Lokal në Rrugën C, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet ne Rr.Ndue Përlleshi, ka nje siperfaqe prej 120m2 dhe gjendet ne katin përdhes, i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme. Posedon dhe parking te mjaftueshem para lokalit.