+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 40M2 NË BREGUN E DIELLIT

€ 400.00 / muaj
  • ID: 75552
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Bregu i diellit
  • Sipërfaqe: 40 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Bregun e Diellit, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet ne Rr.Mehmet Gradica, tek Ontexi dhe ka nje siperfaqe prej 40m2. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.