+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 48M2 NË FUSHË KOSOVË

Me marrëveshje
  • ID: 77339
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Fushë Kosovë
  • Sipërfaqe: 48 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Lokali gjendet në Rr.Dardania, afër zyres se Cima sh.p.k, ka nje siperfaqe prej 48m2, dhe është i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.