+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 73M2 NË MATIN 1

€ 1,000.00 / muaj
  • ID: 76485
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 73 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Matin 1, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, afër Maxi 24, ka nje siperfaqe prej 73m2, ne gjendje shumë te mir dhe i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.