+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 90M2 NE LAGJEN MATI 1

€ 600.00 / muaj
  • ID: 56825
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Mati
  • Sipërfaqe: 90 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen per qira Dy lokale ne Matin 1. Lokalet kan nje siperfaqe prej 90m2 dhe mund te leshohen ndaras ose se bashku. Lokalet gjendet ne Rr.Muharrem Fejza afer Viva Fresh. Lokalet jan te Renovouara dhe mund te perdoren per gjdo lloj te biznesit.