+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

OBJEKT AFARIST NË DARDANI

€ 1,500.00 / muaj
  • ID: 80659
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Dardania
  • Sipërfaqe: 350 m²
  • Dhoma: 8
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Objekt Afarist në Dardani. Objekti gjendet afër QKMF-së, ka nje siperfaqe prej 350m2 dhe është e ndarë ne 3 kate. Objekti është gjysmë i mobiluar dhe mund të shfrytëzohet per bannim ose edhe për zyre.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 8 Dhoma | 2 Banjo | Ballkon |