+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 3+1 NË FUSHË KOSOVË

€ 125,000.00
  • ID: 75109
  • Prona: Banesë
  • Oferta: ☆ , për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Dhoma: 3
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje PentHouse 3+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Kabashi, afër Restaurant Nuar, është e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |