+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 55,800.00
  • ID: 59221
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 63 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 1+1 ne lagjen Arbëria ( Dragodan ), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Eduard Lir, ka nje siperfaqe prej 63m2 dhe është e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |