+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 340.00 / muaj
 • ID: 75515
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 50 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesa e Tregtis, ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ke me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |