+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 270.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 8244
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 60 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për qira banesë 1+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa ndodhet prapa MiniMax-it, ka një organizim fantastik dhe posedon secilin element të nevojshëm. E ndërtuar nga kompania “Berisha Grup”, ndërtim i ri dhe cilësor. Posedon siguri dhe parking të mjaftueshëum për vetura.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |