+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOPHANE

€ 180.00 / muaj
pronari.com 📲 046336699
  • ID: 12994
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tophane
  • Sipërfaqe: 50 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira banesë 1+1 në lagjen Tophane, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 50m2, është e mobiluar dhe ka parking të mjaftueshëm për vetura.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon