+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTË

€ 600.00 / muaj
 • ID: 33370
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 99 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 10
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 2+1 per qira në Lakrishte, gjendet në katin e dhjetë dhe posedon dy ashensorë, poashtu ka parking të jashtëm me kartelë dhe atë nëntokësorë, është e re e pa banuar më parë, sapo mobiluar me orendi të reja moderne dhe pajisje amvisërie.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |