+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË TOKBASHQE

€ 250.00 / muaj
  • ID: 46199
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Tokbashqe
  • Sipërfaqe: 76 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 1+1 në Tokbashqe, objekti ndodhet shumë afër rruges kryesore, Viva fresh dhe Inter-Ex, është e kompletaur me te gjitha paisjet dhe mobiliet ne kushte shum te mira banimi.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhoma gjumi | Banjo | Koridor | 2 Ballkona |