+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 300.00 / muaj
  • ID: 31594
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 42 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 1+1 ne Ulpianë, banesa gjendet ne lagjen Ulpiana rruga Imzot Nikprelaj, afer soliterave dhe pompes Exfis , me 42m, eshte e mobiluar komplet me kushte te mira banimi.

Renditja: Sallon me kushine | Dhome gjumi | Banjo | Ballkon |