+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 325.00 / muaj
 • ID: 24942
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 75 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohen për Qira Banesë 1+1 në Arberi(Dragodan). Banesa ndodhet përball Mini Max, ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe ndodhet në katin e tretë, është e mobiluar ka kushte shumë te mira banimi dhe me një pamje te mirë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Depo | Ballkon |