+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 500.00 / muaj
 • ID: 69669
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
 • Sipërfaqe: 94 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin e Berisha Group, afër Ambasades Amerikane, ka nje siperfaqe prej 94m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhen e cila perfshihet ne qmim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | WC | Ballkon | Depo |