+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 300.00 / muaj
 • ID: 72410
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Prishtina e Re
 • Sipërfaqe: 92 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.”Holger Petersen”, Kompleksi “Dora”, ka nje siperfaqe prej 92m2 dhe gjendet ne katin e parë, është ndertim i ri dhe i pa banuar me parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Wc | Ballkon |