+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAKRISHTË

€ 550.00 / muaj
 • ID: 77238
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Lakrishte
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lakrishtë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat e Tregtis, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, posedon dhe hapsirë parkingu para nderteses.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | 2 Ballkona |