+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË QENDËR

€ 400.00
 • ID: 69098
 • Prona: Banesë
 • Oferta: Kontraktuar!
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 70 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Kati: 6
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Qendër, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr. “Tring Smajli”, tek Sllovenia Sport, afër hotel Sirius, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Rendijta : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |