+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 TE PARKU I QYTETIT

€ 230.00 / muaj
  • ID: 75901
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Parku i Qytetit
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 4
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 Te Parku i Qytetit, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet tek Albi Market, afër bustit te Isa Kastratit, ndodhet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon  me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |