+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 3+1 NË QENDËR

€ 350.00 / muaj
 • ID: 66005
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 90 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 3+1 në Qendër. Banesa gjendet ne Rr.Ismail Dumoshi, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 2-të.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |