+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË QENDËR

€ 500.00 / muaj
 • ID: 65814
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qendra
 • Sipërfaqe: 80 m²
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Kati: 2
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(zyre) ne Qendër. Banesa gjendet perball Hotel Grand, ka nje siperfaqe prej 80m2, dhe gjendet ne katin e 2-të, ka nje lokacion te pershtatshem dhe ka afër të gjitha shërbimet.

Renditja: 3 Dhoma Puna | Kuzhinë | Banjo | Korridor | 2 Ballkon |