+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 116M2 NË LAGJEN PRISHTINA E RE

€ 290,000.00
  • ID: 76891
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për SHITJE
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Prishtina e Re
  • Sipërfaqe: 116 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Shitje Lokal në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet afër restaurant Castel, përball Berisha Group, ka nje siperfaqe prej 116m2 dhe gjendet ne katin përdhes, i gatshem per zhvillim e bizneseve te ndryshme.