+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 170M2 NË ARBËRI(DRAGODAN)

Me marrëveshje
  • ID: 82871
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 170 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Arbëri(Dragodan), me kushte shumë te mira. Lokali gjendet ne Rr.”Gjergj Balsha”, ka nje siperfaqe prej 170m2 dhe ndodhet ne katin përdhes, i pershtatshem per zhvillimin e veprimatrive te ndryshme biznesore.