+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 33M2 NË LAKRISHTE

€ 230.00 / muaj
  • ID: 70008
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Lakrishte
  • Sipërfaqe: 33 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Lokal në Lakrishte. Lokali gjendet tek banesat e tregtis, ka nje siperfaqe prej 33m2 dhe gjendet ne katin përdhes.