+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 45M2 NË ARBËRI(DRAGODAN)

€ 600.00 / muaj
  • ID: 65356
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Arbëria (Dragodan)
  • Sipërfaqe: 45 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira lokal me 45m2 ne Arbëri(Dragodan). Lokali gjendet ne Rr.Ahmet Krasniqi, ne rrugë kryesore, është i renovuar komplet dhe ofron kushte shume te mira per veprimtarite te ndryshme biznesore.