+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 55M2 NË QENDËR

€ 600.00 / muaj
  • ID: 72187
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Qendra
  • Sipërfaqe: 55 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Lokal në Qendër, me kushte shumë te mira. Lokali gjendet Rr.Sylejman Vokshi, mbrapa sheshit Zahir Pajaziti, ka nje siperfaqe prej 55m2, dhe është i përshtatshëm për tavernë, kafiteri, ordinancë, sallon ondulimi dhe zyre.