+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 4+1 NË PEJTON

€ 1,400.00 / muaj
 • ID: 83889
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Qyteteza Pejton
 • Sipërfaqe: 320 m²
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Kati: 8
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 4+1 në Pejton, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet afër shkolles fillore “Faik Konica”, ka nje siperfaqe prej 320m2, ku 260m2 janë hapsirë e banushme dhe 60m2 janë Terasë, ndodhet ne katin e 8-të, dhe është e pershtatshme per zyre te ndryshme.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 4 Dhoma Gjumi | 3 Banjo | Terasë |