+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË MATIN 1

€ 68,000.00
 • ID: 61836
 • Prona: Banesë
 • Oferta: ☆ , për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Mati
 • Sipërfaqe: 57 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 5
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet banesë 1+1 per shitje në lagjen Mati 1. Banesa është afër shkolles “Pavarsia”, kompleksi i “Vellezeit Asllani”, gjendet ne katin e 5-te dhe posedon 57m2. Banesa është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Rendtija : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |