+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 NË ULPIANË

€ 250.00 / muaj
 • ID: 60822
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Ulpiana
 • Sipërfaqe: 45 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 4
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Banesë 1+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Mozzartit, ka nje siperfaqe prej 45m2 dhe ndodhet ne katin e 4-të, është ne gjendje shumë te mirë dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Korridor | Ballkon |