+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË ULPIANË

€ 400.00 / muaj
  • ID: 18578
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 1
  • Kati: 8
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Ulpianë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Fontana, ndodhet ne katin e 8-të, posedon te gjitha elementet e nevojshme dhe është e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon