+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 12M2 NË ULPIANË

€ 170.00 / muaj
  • ID: 50536
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Ulpiana
  • Sipërfaqe: 12 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira Lokal në Ulpianë. Lokali ndodhet afër AAK-se, ka nje siperfaqe prej 12m2 është në bodrum i izoluar, renovuar dhe i gatshem per perdorim.