+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

PENTHOUSE 1+1 NË RRUGËN B

€ 500.00 / muaj
  • ID: 77670
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Rruga B
  • Sipërfaqe: 151 m²
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira PentHouse 1+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Jakovë Xoxa, kompleksin Nderimi, ka nje siperfaqe komplet prej 151m2 ku 65m2 jan hapsirë e banushme dhe 86m2 janë terasë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |