+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN E MUHAXHEREVE

€ 500.00 / muaj
  • ID: 60626
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 104 m²
  • Dhoma: 2
  • Banjo: 2
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lagjen Muhaxhereve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 104m2 dhe gjendet ne Rr.Dubrovnikut, posedon mobilie te reja e kompletuar me te gjitha paisjet, e gatshme per banim.

Rendijta: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon |