+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN KODRINA

€ 104,400.00
 • ID: 70155
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për SHITJE
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kodrina
 • Sipërfaqe: 87 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per shitje banesë 2+1 në Lagjen Kodrina. Banesa ka nje siperfaqe prej 87m2 dhe gjendet ne katin e parë, është gjysmë e mobiluar.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Banjo | Wc | 2 Ballkona |