+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 2+1 NË LAGJEN KODRINA

€ 350.00 / muaj
 • ID: 72715
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Kodrina
 • Sipërfaqe: 88 m²
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Kati: 7
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Lagjen Kodrina, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 88m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe garazhden dhe depon te cilat perfshihen ne qmim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo |