+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

GASONJERE NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 250.00 / muaj
 • ID: 83639
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Muhaxherëve
 • Sipërfaqe: 40 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 3
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë e tipit gasonjere në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin “Derin Rezidenc”, Rr.”Lordi Bajron”, ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, komplet e mobilur dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Banjo | Ballkon |