+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

LOKAL 86M2 NË LAGJEN E MUHAXHERËVE

€ 800.00 / muaj
  • ID: 79640
  • Prona: Hapsirë Afariste, Zyre, Lokale
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: Muhaxherëve
  • Sipërfaqe: 86 m²
  • Banjo: 1
  • Kati: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira Lokal në Lagjen e Muhaxherëve, me kushte shumë te mira. Lokali ka nje siperfaqe prej 86m2 dhe ka qasje nga te dy anët, është ne gjendje shumë te mir dhe i gatshem per zhvillmin e bizneseve te ndryshme.