+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) NË AKTASH

€ 400.00 / muaj
 • ID: 83006
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: Aktash
 • Sipërfaqe: 42 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë(zyre) në Aktash, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet në Rr.”Agim Ramadani”, përball Akademisë së Shkencave dhe Arteve, ka siperfaqe prej 42m2 dhe ndodhet ne katin përdhes. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Hapsirë Pune | Banjo |