+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË 1+1 TE 4 LLULLAT

€ 330.00 / muaj
 • ID: 80342
 • Prona: Banesë
 • Oferta: për QIRA
 • Qyteti: Prishtinë
 • Lagjja: 4 Llullat
 • Sipërfaqe: 55 m²
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Kati: 1
 • 📲: 046336699

Mobiluar

 • PO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per Qira banesë 1+1 te 4 Llullat, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo |