+383 46 33 66 99
Blv. Deshmoret e Kombit, Nr/40, Nr/3
info@pronari.com

BANESË(ZYRE) TE 4 LLULLAT

€ 550.00 / muaj
  • ID: 72044
  • Prona: Banesë
  • Oferta: për QIRA
  • Qyteti: Prishtinë
  • Lagjja: 4 Llullat
  • Sipërfaqe: 150 m²
  • Banjo: 1
  • 📲: 046336699

Mobiluar

  • JO

Përshkrimi rreth Pronës

Ofrohet per qira banesë(Zyre) te 4 Llullat, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Zenel Salihu, afër shkolles Elena Gjika, ka nje siperfaqe prej 150m2, dhe e pershtashme per zyre ose banim.

Renditja : 4 Hapsira Pune | Kuzhinë | Banjo | Korridor |